Як виготовити зістарену дошку
Зістарена дошка-сучасний спосіб декору
Декорування приміщень, фасадів та малих архітектурних форм натуральним деревом завжди було популярним і затребуваним. Останнім часом модною течією, яке дуже часто використовують сучасні дизайнери, стало декорування штучно зістареної дошкою.
Область застосування зістареної дошки, або як ще її називають брашірованная дошка, дуже широка. Для інтер'єрів в сучасних стилях, зокрема в стилі лофт, зістарена дошка-це обов'язковий елемент, який використовується в декорі стін, стелі, підлоги, меблів або інших елементів і деталей. Дуже стильно і незвично виглядають меблі з брашировонной дошки а так само фасади з штучно зістареної дошки.
Зістарена дошка знайшла широке застосування не тільки в інтер'єрах, але і для декору фасадів і для виготовлення садових меблів, альтанок та пергол.
Якщо ви хочете собі такий же оригінальний декор з зістареної дошки, ви можете звернутися в нашу компанію, і ми внесемо нотку креативу у ваше житло. Вартість робіт ви можете переглянути натиснувши тут, так само ми не тільки виготовляємо брашированную дошку, але і можемо зайнятися її монтажем.
Зістарена дошка своїми руками
Так само дуже часто штучно зістарена дошка використовується як фон для фотографій, або як невеликий елемент декору, в такому разі її потрібно зовсім небагато і зайнятися її виготовленням можна самостійно.
Компанія "Арт-Бастіон" готова поділитися з вами маленькими секретами, які допоможуть вам виготовити стару дошку. Що б дошка мала яскраво виражену фактуру і текстуру, підходящим методом зістарювання буде бршировка дошки з обжогом. Суть цієї технології в тому, що з допомогою вогню знімається верхній шар дошки, а потім за допомогою спеціальних щіток вибираються м'які волокна деревини і текстура дерева стає об'ємною і яскраво вираженою.
Етапи старіння дошки
1. Першим етапом є випалювання дерева, це можна зробити за допомогою спеціальної пальника
Після того, як ми провели обпалення дошки, потрібно дати їй охолонути, тільки після цього ми можемо перейти до другого етапу.
2. Наступний етап - брошорування дошки.
За допомогою щітки потрібно з натиском рухати туди і назад вздовж волокон деревини. Всі ці процедури потрібно робити акуратно і з захистом, що б не поранитися. Зчісувати обгорілий шар потрібно до тих пір, поки ми не побачимо красивого текстурного малюнка і для цього нам знадобиться чимало зусиль.
3. Третій етап - шліфування з допомогою наждачного паперу
Перед фарбуванням дошку потрібно обробити за допомогою наждачного паперу середньої зернистості. Ця процедура зробить поверхню гладкою, так само після цього фарба краще вбиратися в дерево.
4. Очищення поверхні
Перед фарбуванням поверхню дерева повинна бути чистою, без пилу і ворсу і для цього по ній потрібно пройтися ганчіркою або губкою.
5. П'ятий етап - це фарбування
Для фарбування можна використовувати фарбу по дереву будь-якого виробника. Колір фарби залежить від того на скільки темним повинно вийти дерево. Якщо ви хочете, що б колір був темним, вам підійде фарба кольору "палісандр", якщо світліше то підійде "горіх" або "дуб". Сама процедура фарбування дуже проста, за допомогою кисті легкими рухами наносимо фарбу на поверхню. Цілком буде достатньо одного шару, але якщо ви захочете більш насичений колір, можна почекати коли поверхня висохне і нанести другий шар фарби.
6. Останній етап - це ваш приголомшливий результат роботи, який вас порадує.
Ваша зістарена дошка готова і ви можете використовувати її і ділиться радою зі своїми друзями і знайомими, як зробити таку красу своїми руками.