
Дитячий дерев'яний будиночок для вулиці "Гарфілд"
- Під замовлення
- Код: 1871201
Відправка з 06 червня 2026від 135 000 ₴
- +380 (67) 588-79-99Єлизавета
- +380 (63) 588-79-99Олександр
- +380 (50) 104-19-99Єлизавета
Особливості дитячого будиночка "Гарфілд"
Дитячий дерев'яний будиночок для вулиці принесе вашій дитині не тільки радість, але і користь. Він допоможе розвинути фантазію і фізичну форму.
Габаритні розміри:
- габарити конструкції з терасою: 226 х 286 см;
- см висота - 220 см.
Вартість конструкції будиночка з терасою - 135 000 грн.
Фарбування будиночка - 19 000 грн.
Додаткові елементи:
- дерев'яний подіум під будиночок – 14 000 грн;
- гірка зі скловолокна пряма – 34 000 грн;
- гірка пластикова (висота спуску 1,5 м) – 5 100 грн;
- скеледром (80 х 160 см) з набором зачепів (5 шт.) - 7 000 грн;
- дерев'яна конструкція гойдалки – 18 000 грн;
- пісочниця з кришкою (200 х 200 х 50 см) – 8 100 грн;
- гойдалки зі спинкою – 6 200 грн;
- гойдалка «Гніздо» – 6 900 грн;
- сітка для лазіння (75 x 200 см) – 4000 грн;
- пісочниця під будиночок (пісок у вартість не входить) – 4 500 грн;
- столик з лавками під будиночок – 4 000 грн;
- лофт у середині будиночка - 9 800 грн.
Щасливий володар дитячого будиночка зможе самостійно його облаштувати і збирати друзів для самих веселих рольових ігор. Все це, звичайно, принесе тільки користь для його розвитку.
Купити дитячий дерев'яний будиночок для вулиці у виробника
Крім краси і великий комплектації компанія «Арт Бастіон» гарантує високу якість товару. Адже для всіх батьків при виборі чого-небудь для дітей найважливіший критерій – натуральність і безпека.
Купити дитячий дерев'яний будиночок для вулиці означає вигідно інвестувати в здоров'я своєї дитини, оскільки всі матеріали натуральні, гіпоалергенні, обов'язково покриті нетоксичним захисними і вогнетривкими засобами. Кожне з'єднання деталей, кути і ребра округлені і не травмоопасни.
Такий будиночок рекомендований як гіперактивним діткам, так і зі слабким імунітетом і м'язовим тонусом. Тому відкиньте всі сумніви і замовляйте вже зараз. Адже щастя і здоров'я дитини – найбільша нагорода для кожного з батьків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Арт Бастіон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | На вулиці |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 2260 мм |
| Довжина | 2860 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 135 000 ₴









